Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Mobilya PVC Kenar Bantları RSS Feed

Boyabantzımpara ve kenarbandı kategorilerden bulunan boyalar sprey şekildedir birden fazla renk seçeneği olup gerek mobilyalarınız da gerek demir olan yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz bant kategorisinde bulunan maskeleme bandı, koli bandı, çift taraflı bant ve diğer bantlar olarak 4 grupta inceleyebiliriz.

Maskeleme bantları genelde boya yapılan duvara çizgi belirtmek için kullanılır ve bu sayede boya diğer renk boya ile karışmamış olur 19, 25, 38, 50 mm olmak üzere dört boyu vardır koli bandın da kahverengi, şeffaf ve beyaz renk olarak 3 bölüm mevcuttur bildiğimiz üzere kolileri bantlamak için kullanılır. pvc kenar bantları mobilyacıların mobilya veya gar dolapları olsun kenar bantları olarak kullanırlar birden fazla renk seçeneği bulunup roma kalitesindedir ekonomik ve acrylic( çift renk ) olarak 2 farklı kalitede inceleyebiliriz topların boyları değişmektedir. 0*40 mm ve 1* 22  mm de ölçüleri bulunmaktadır.

Diğer konumuz zımpara 6 farklı kategoride inceleyebiliriz palet zımpara, su zımparası, sünger zımpara, rulo zımpara, disk ve diğer olarak inceleyebiliriz cumbalar birden fazla renk seçeneği vardır 22 mm ve 38 mm olmak üzere 2 genişliği vardır desenli olarak mat olan renklerde geçerlidir düz renkler sadedir.

Boya, bant, zımpara, pvc kenar bantları ve cumbalar gibi ürünleri inceleyecek olursak şöyle başlamamız gerek; sprey boyalar bisiklet gibi kendi özel eşyalarınızı zevkle ve özenle boyayıp yenilemenize yardımcı olan zevkleriniz dışında ahşap mobilya gibi ürünlerde de kullandığınız çok kolay kullanılabilen bir üründür. Bant ürününü ele alacak olursak 3 farklı kategori söyleyebiliriz bunlar maskeleme bantları, koli bandı ve çift taraflı bant olarak adlandırılır. Maskeleme bandı genellikle boya işlerinde kullanılan materyaldir. Boyanmasını istemediğiniz bir yeri örter ve bandı çıkarttığınızda yüzeye hiçbir zarar vermez. Çift taraflı bant mobilya, beyaz eşya, otomotiv, tekstil, kırtasiye gibi pek çok çeşitli alanlarda kullanılan bant dır. Dayanıklı yapısı sayesinde güçlü bir bağ oluşturur. Koli bandı ise hemen hemen her yerde kullandığımız bir bant çeşididir. Diğer bantlara oranla güçlü ve kalındır bu sayede çok kez alanda tercih edilir. Zımpara birçok alanda kullanılan bir malzemedir. Boya işlerinde özellikle pürüzlü yüzeyleri düzeltmek için kullanılır. Saten alçı uygulanmış duvarların üzerindeki ufak çizikler , çıkıntılar , çöküntüleri eşitlemek için kullanılabilir. Bunun yanında zımpara yapılan yüzeylere boya uygulandığı zaman , boyanın tutunma kalitesi de artar. Piyasada 60-80-100-120-150-180-220-240 ve 2000'e kadar uzanan çeşitleri bulunmaktadır. Yüzeyin durumuna göre uygun zımpara seçilir. Pvc kenar bantları ebat, Model, Renk seçeneklerine göre seçeneklerine ayrılır. Cumbalar 1.sınıf kaliteye sahip en üst düzeyde malzeme sınıfından üretilmiş çeşitli renk ve ebat seçenekleri ile üretilmiş ürünlerden biridir.

15 Eyl Düz Renk PVC Renar Bantları
nivova 0 8603
Mobilya Pvc KenarbantlarıBoya, bant, zımpara ve kenarbandı kategorilerden bulunan boyalar sprey şekildedir birden fazla renk seçeneği olup gerek mobilyalarınız da gerek demir olan yerlerde rahatlıkla kullanabilirsiniz bant kategorisinde bulunan maskeleme bandı, koli bandı, çift taraflı bant ve diğer bantlar olarak 4 grupta inceleyebiliriz.Maskeleme..
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..