Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Yıldız Entegre Atlantik Çam Light Matrix

Yıldız Entegre Atlantik Çam Light Matrix
Yıldız Entegre Atlantik Çam Light Matrix
0,89 ₺
Vergiler Hariç: 0,89 ₺
 • Stok Durumu: Stokta Var
 • Model: 1000150

Karebant PVC Kenar Bantları; üretiminde yüksek kaliteli ham madde kullanımından dolayı;

 • Yüksek darbe mukavemeti,
 • Yüksek ışık haslığı,
 • Çizilme ve sürtünmeler karşısında yüksek dayanıklılık özelliklerine sahiptir.
 • Her tip kenar bantlama makinesinde işlenebilir.

Karebant PVC Kenar Bantları; günümüz şartlarındaki en iyi teknoloji ile üretilmekte olup, piyasadaki plaka üreticilerinin renk ve desenleri ile yüksek uyum sağlamaktadır.

Özel ebat talepleriniz için WhatsApp sipariş hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Renk ve desenler dijital ortamda farklılık gösterebilir. Lütfen orijinal numune ile kontrol ediniz.

Kenar Bantı
 

Kalite Politikamız

DOĞAYI VE İNSANLARI SEVİYORUZ

Karebant üretime başladığı günden beri maliyeti de düşük olmasına rağmen hiçbir zaman kurşun ve zararlı kanserojen bileşenleri olan ağır metalleri (fitalatları) üretiminde kullanmamıştır.


Kurşun ;
 • Vücutta kullanılmayan, insan için tehlikeli bir metaldir.
 • Gerek doğal olarak gerekse endüstriyel atık olarak doğada sık rastlanan bir metaldir. İnsan bu tehlikeli metale sindirim yoluyla, solunum yoluyla veya deriyle maruz kalabilir. 
 • Bu metalin vücutta toksik miktarlara gelmesiyle başta beyin olmak üzere bir çok organa zarar verebilmektedir. 
 • Çocuklarda daha belirgin olarak etkilerini göstermektedir. Kurşun zehirlenmesi öğrenme güçlüklerine ve davranışsal bozukluklara neden olmaktadır. Uzun süreli bu zehirlenme devam ederse sindirim sistemi bozukluklarına neden olabilir, boy kısalığına neden olabilir.
 • Kansızlıkta sık görülen etkilerindendir. Ayrıca beyin ödemi, baş ağrısı, bulantı-kusma, bilinç kaybı ve kalp ritim bozukluklarına neden olabilmektedir. 
 • Günlük hayatımızda boyalarda, araba yakıtlarında, fabrika atıklarında, pvc kenar bantlarında, su borularında kullanılabilmektedir. 
 • Bu malzeme havada, yerde veya suda atık olarak birikmiş olabilmektedir. Küçük çocuklar keşfetme amacıyla her nesneyi ağızlarına götürmektedir. Bu da kimyasal boyayla boyanmış bir zeminden kopan partikülleri veya bu boylarla boyanmış bir oyuncağı ağızlarına almasıyla kurşun vücuda girer. 
 • Çocukların oynadığı oyun hamurlarında dahi kurşun tespit edilmiştir. Bu maddelere temasla da deri yoluyla kurşun vücuda geçmektedir. Kurşun insan vücuduna girdikten sonra yirmi yıl boyunca kalmaktadır. Buda azar azar aldığımız kurşunların birikerek zamanla tehlikeli boyutlara ulaşmasına neden olmaktadır. 
Kurşundan korunmanın en etkili yolu, zorunlu olmadıkça kurşunun hiçbir şekilde kullanılmamasıdır.

Ürünlerimizde kurşun ve bileşenleri olan ağır metallerin (fitalatların) kullanılmadığı TÜV Rheinland Uluslararası Standartlar ve Sertifikasyon Kurumu tarafından da onaylanıp sertifikalandırılmıştır.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..