Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Bağlantı Elemanları

Bağlantı Elemanları
Model: SAMET0124
Samet Ay BağlantıSamet Ay Bağlantı Piyasada sürekli kullanılan mobilya bağlantı elemanları zamak malzemeden üretilmiş olup kırılma riski taşımaktadır.Kaliteli plastik malzemeden üretilmiş olan bu ürün ise tahmin edilenin aksine çok daha sağlamdır.Kırılmaya oldukça dayanıklı ürünlerimi..
11,80 ₺
Vergiler Hariç:10,00 ₺
Model: SAMET0123
Samet Karyola Bağlantısı DübelliSamet Karyola Bağlantısı Dübelli Karyolanın ahşap ürünlerini birbirine bağlamak için kullanılan üründür. Montajı gayet kolaydır. demonte sistemdir, istediğiniz zaman söküp takabilirsiniz.Samet Karyola Bağlantısı Dübelli Teknik Özellikleri :Marka :SametModel :Kary..
7,08 ₺
Vergiler Hariç:6,00 ₺
Model: SAMET0136
Samet Mutfak Askı Elemanı ArmutSamet Mutfak Askı Elemanı Armut Askı elemanı mutfak tereklerini duvara sabitlemek için kullanılan ürünlere denir. Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Dış kısmı plastik ve iç kısmı ise metal kapaktan oluşmaktadır. Bu özelliği sayesinde çirkin görüntü yaratmaz ve güzel gö..
2,01 ₺
Vergiler Hariç:1,70 ₺
Model: SAMET1990954
Samet Mutfak Askı Elemanı BeyazSamet Mutfak Askı Elemanı Beyaz Askı elemanı mutfak tereklerini duvara sabitlemek için kullanılan ürünlere denir. Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Dış kısmı plastik ve iç kısmı ise metal kapaktan oluşmaktadır. Bu özelliği sayesinde çirkin görüntü yaratmaz ve güzel gö..
2,01 ₺
Vergiler Hariç:1,70 ₺
Model: SAMET0134
Samet Mutfak Askı Elemanı Kahve Samet Mutfak Askı Elemanı Kahve Askı elemanı mutfak tereklerini duvara sabitlemek için kullanılan ürünlere denir. Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Dış kısmı plastik ve iç kısmı ise metal kapaktan oluşmaktadır. Bu özelliği sayesinde çirkin görüntü yaratmaz ve gü..
2,01 ₺
Vergiler Hariç:1,70 ₺
Model: SAMET0138
Samet Mutfak Askı Elemanı KirazSamet Mutfak Askı Elemanı Kiraz Askı elemanı mutfak tereklerini duvara sabitlemek için kullanılan ürünlere denir. Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Dış kısmı plastik ve iç kısmı ise metal kapaktan oluşmaktadır. Bu özelliği sayesinde çirkin görüntü yaratmaz ve güzel gö..
2,01 ₺
Vergiler Hariç:1,70 ₺
Model: SAMET0135
Samet Mutfak Askı Elemanı MeşeSamet Mutfak Askı Elemanı Meşe Askı elemanı mutfak tereklerini duvara sabitlemek için kullanılan ürünlere denir. Ürün 2 parçadan oluşmaktadır. Dış kısmı plastik ve iç kısmı ise metal kapaktan oluşmaktadır. Bu özelliği sayesinde çirkin görüntü yaratmaz ve güzel görü..
2,01 ₺
Vergiler Hariç:1,70 ₺
Model: SAMET0121C
Samet Plastik Armut Tırnaklı ÇektirmeSamet Plastik Armut Tırnaklı Çektirme Mobilya panellerini birbirine kolay ve sağlam monte etmek için sizlere bağlantı ürünleri kolaylık sağlamaktadır. Ürün demonte sistemidir. Taşınma esnasında kolayca sökülüp takılma özelliği olduğundan sizlere zorluk ..
7,08 ₺
Vergiler Hariç:6,00 ₺
Model: SAMET108034
Samet Plastik Beyaz Tırnaklı Çektirme Samet Plastik Beyaz Tırnaklı Çektirme Mobilya panellerini birbirine kolay ve sağlam monte etmek için sizlere bağlantı ürünleri kolaylık sağlamaktadır. Ürün demonte sistemidir. Taşınma esnasında klayca sökülüp takılma özelliği olduğundan sizlere zorluk ..
7,08 ₺
Vergiler Hariç:6,00 ₺
Model: SAMET108033
Samet Plastik Ceviz Tırnaklı ÇektirmeSamet Plastik Ceviz Tırnaklı Çektirme Mobilya panellerini birbirine kolay ve sağlam monte etmek için sizlere bağlantı ürünleri kolaylık sağlamaktadır. Ürün demonte sistemidir. Taşınma esnasında klayca sökülüp takılma özelliği olduğundan sizlere zorluk çıkart..
7,08 ₺
Vergiler Hariç:6,00 ₺
Model: SAMET108035
Samet Plastik Meşe Tırnaklı ÇektirmeSamet Plastik Meşe Tırnaklı Çektirme Mobilya panellerini birbirine kolay ve sağlam monte etmek için sizlere bağlantı ürünleri kolaylık sağlamaktadır. Ürün demonte sistemidir. Taşınma esnasında klayca sökülüp takılma özelliği olduğundan sizlere zorluk çıkartma..
7,08 ₺
Vergiler Hariç:6,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..