Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Dolap Asansörü

Dolap Asansörü
Dolap Asansörü
Dolap Asansörü
Dolap Asansörü
Dolap Asansörü
Dolap Asansörü
Dolap Asansörü
90,00 ₺
Vergiler Hariç: 90,00 ₺
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: Asansörhands


En Modern Gardrop Asansörleri Gardroplar yatak odalarının ve elbise odalarının vazgeçilmez parçalarından birisidir ve gardrop asansörleri sayesinde bu parçalar çok daha kullanışlı hale gelir. Gardırop asansörü sayesinde yüksek gardıroplardaki yüksek alanlara rahatlıkla ulaşılabilir. Elbiseler aşağı indirilip yukarı kaldırılabilir ve bu sayede hem daha fazla alan kullanılmış olur hem de kullanım alanında ferah bir askı alanı açılmış olur. Bu noktada en önemli husus kullanılan asansör sisteminin fonksiyonu ve kalitesidir. Kataloğumuz içinde yer alan ürünlerimiz tam da bu niteliklerde tasarlanıp üretilmiş, birinci sınıf malzemeler ve işçilik tercih edilmiştir. Ergonomik tasarımları sayesinde alanlarınızda ekstra yer kaplamadan sadece fonksiyonunu yerine getirmektedir. Gardrop Asansörleri Modelleri Tercihinize sunulan gardrop asansörleri çeşitlerimiz kaliteli yapıları yanında estetik bir dizayna da sahiptir. Bu sayede kullanım alanlarının şıklığına ve zarafetine artı değer katarlar. Gri frenli, beyaz frenli, siyah frenli, teleskopik askı çubuğu, ambos lift, hands lift gibi model seçeneklerimiz sayesinde hem dolaplarınızla hem de odalarınızla uyumlu seçeneği tercih edebilirsiniz. Kaliteden ödün vermeden gardroplarınızı en verimli biçimde kullanabilir, askıdaki ürünlerinizin kırışmasını, zarar görmesini engellerken daha farzla ürünü dolaplarınıza sığdırabilirsiniz. Üstelik ürünlerimiz farklı genişliklerde ayarlanabilir. Böylece kullanım alanınızın uzunluğu ölçüsünde uzatıp kısaltabilirsiniz. 15-16 kg ağırlığına kadar taşıma kapasiteleri vardır ki bu, piyasada bulunabilecek en yüksek kapasitelerdendir. Kullanımı Kolay Gardrop Asansörleri Gardrop asansörleri modellerimizin en dikkat çeken özelliklerinden birisi de fren sistemine sahip olmalarıdır. Bu sayede askılar yukarı kalkarken yavaşlatıcı mekanizmadan yararlanır ve yavaşça kapanır. Herhangi bir çarpma, çarpma sesi hissettirmez. Böylece hem ürününüz kullanım ömrünü muhafaza eder hem de üzerindeki elbiselerinizin dağılmasını, bozulmasını engeller. Konforlu bir kullanım sunar. Ulaşılamayan alanları ulaşılır kılar.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..