Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Madwolf

Marka: Madwolf Model: madwolf0016
Mad Wolf Akvaryum Silikonu 310 MlMAD WOLF AKVARYUM SİLİKONUÖzellikle akvaryum yapımında kullanılan, tek komponentli (asetat sistem) bir silikondur.Zehirli katkı malzemesi içermez. Solventsizdir.Düşük ve yüksek sıcaklıklara dayanıklıdır.Cam, seramik, fayans dahil pek çok yüzeye mükemmel yapışma sağla..
27,00 ₺
Vergiler Hariç:27,00 ₺
Marka: Madwolf Model: madwolf0015
Mad Wolf Ayna Silikonu 310 mlÖzellikleri:Madwolf silikon ayna yapıştırma montajında kullanılan,nötr sistemle kürleşen, son derece yüksek yapışma gücüne sahip silikon yapıştırıcısıdır.Ayna yüzeyli malzemelerini yapıştırmak üzere kullanılır. Düşey ve yatay yüzeylerde uygulanabilir, akma yapm..
28,50 ₺
Vergiler Hariç:28,50 ₺
Marka: Madwolf Model: madwolf0014
Mad Wolf Duşakabin  Silikon 310 MlTek komponentli (asetitik kürleşme)Elastik yapıSıcaklık değişimlerinde niteliklerini kaybetmez. Uygulama AlanlarıGenel olarak yapı malzemelerinin birleşen yerlerindeKapı ve pencere aralıklarında izolasyon ve dolgu amaçlıCam takma ve montajlı işlerdeBanyo v..
28,50 ₺
Vergiler Hariç:28,50 ₺
Marka: Madwolf Model: Madwolf009
Mad Wolf Emniyet Valfli Köpük 750 MlMad Wolf Valfli KöpükMekanik valfi sayesinde kullanım öncesi ve sonrası asla tıkanmayan aerosol poliüretan köpüktür.Kullanımın ardından, uygulama çubuğunun adaptöre geri takılması ve tercihen valfin temizlenmesi sayesinde haftalar sonra bile yeniden kullanılabilir..
37,75 ₺
Vergiler Hariç:37,75 ₺
Marka: Madwolf Model: Madwolf0011
Mad Wolf Yangına Dayanıklı Köpük B1 -950 grNem ile kürleşen, tek komponentli, kullanıma hazır ve içerdiği gazlar tamamıyla ozon tabakası ile dost poliüretan köpüktür.Yüksek kaliteli PU köpük yangın dayanımı istenen yalıtım uygulamaları için önerilir.PU Köpük aerosol teneke, pipet yardımıyla kullanım..
56,50 ₺
Vergiler Hariç:56,50 ₺
Marka: Madwolf Model: Madwolf004
Tek komponentli poliüretan bir ahşap yapıştırıcısıdır. Ortamdaki ve ahşabın içindeki nem yardımıyla kürleşir. > Düşük viskoziteye sahiptir, kolay uygulanır. Hızlı kurur. > Hafif nemli yüzeylerde kullanılabilir. Suya dayanıklıdır (D4-DIN EN204) > Düşük ve yüksek..
28,60 ₺
Vergiler Hariç:28,60 ₺
Marka: Madwolf Model: madwolf0013
Genel Amaçlı SilikonMad Wolf genel amaçlı silikon, genel amaçlı ve tek komponentli (asetik kürleşme), geniş kullanım alanına sahip silikon bazlı bir sızdırmazlık ve dolgu malzemesidir.Kürleştikten sonra sürekli elastik kalır.Gözeneksiz yüzeylere mükemmel yapışma sağlar.Çatlamaz, sararma yapmaz. Anti..
19,50 ₺
Vergiler Hariç:19,50 ₺
Marka: Madwolf Model: madwolf0012
MAD WOLF KÖPÜK TEMİZLİYİCİSİMadwolf köpük temizleyicisi, Uygulamadan hemen sonra, kurumamış pu köpüğü ve köpük tabancasını temizler. Yüzeylere, elbiselere, kapı ve pencere kasalarına bulaşan PU köpüğü temizler ve uygulama tabancasının içerisinde PU köpüğün kurumasını engeller.PU köpük tabancasını te..
22,75 ₺
Vergiler Hariç:22,75 ₺
Marka: Madwolf Model: Madwolf0010
Mad Wolf Strafor Yapıştırıcı Mantolama KöpüğüMad Wolf strafor yapıştırıcı köpük, ortamdaki nem ile çok hızlı kürleşen yapıştırma amaçlı aerosol poliüretan köpüktür. Başta ısı yalıtım levhaları olmak üzere çeşitli inşaat malzemelerinin hızlı ve güçlü yapıştırılmasında kullanılır...
45,50 ₺
Vergiler Hariç:45,50 ₺
Marka: Madwolf Model: Madwolf0020
Mad Wolf Postforming Tutkal Postforming uygulamalarında, MDF üzerine standart kalitedeki ince-kalın parlak laminatların yapıştırılmasında kullanılan solvent bazlı bir yapıştırıcıdır.1,8 mm' lik tabanca (pistole) yardımıyla uygulanır.Uygun viskozitesi sayesinde maksimum yüzey kalitesi elde edili..
573,00 ₺
Vergiler Hariç:573,00 ₺
Marka: Madwolf Model: Madwolf0021
Mad Wolf Postforming Tutkal Postforming uygulamalarında, MDF üzerine standart kalitedeki ince-kalın parlak laminatların yapıştırılmasında kullanılan solvent bazlı bir yapıştırıcıdır.1,8 mm' lik tabanca (pistole) yardımıyla uygulanır.Uygun viskozitesi sayesinde maksimum yüzey kalitesi elde edili..
121,90 ₺
Vergiler Hariç:121,90 ₺
Marka: Madwolf Model: Madwolf001
Madwolf Hızlı Yapıştırıcı 250 ml Hızlı Yapıştırıcı Ürünün uygulama alanları ahşap profillerin yapıştırılması, MDF, kauçuk, sunta plastik ve lastik yapıştırılması, ahşap parçaların onarımı ve sabitlenmesi gibi alanları vardır.  Aktivatör, yapıştırıcının yüzey tarafından emilmesini enge..
14,76 ₺
Vergiler Hariç:14,76 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..