Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Tas Menteşeler

Tas Menteşeler
Model: SAMET102111
Samet 8 mm Menteşe YükselticiSamet 8 mm Menteşe Yükseltici Menteşe yükseltici menteşelerin düzgün şekilde monta edilemediği zeminlerde kullanılmaktadır. Menteşenin altına montalanarak normal de montalanması gereken zeminle eşit mesafeye getirmektedir. kullanımı oldukça basit olup bi o kada..
0,94 ₺
Vergiler Hariç:0,80 ₺
Model: GRUP0016-SAMET
Samet Star Düz MenteşeSamet Star Düz Menteşe Rahat bir şekilde mobilya kapaklarını açmaya ve kapatmaya yarayan ürünler arasında menteşeler vardır. Menteşenin montajı içim 3.5x18 mm lik sunta vidası kullanmamız gerekmektedir. Kullanılacak olan kapağın açısına göre farklılık göstermektedir. Frenli ve ..
2,36 ₺
Vergiler Hariç:2,00 ₺
Model: GRUP0036-SAMET
Samet Star Süper Deve Boynu MenteşeSamet Star Süper Deve Boynu Menteşe Rahat bir şekilde mobilya kapaklarını açmaya ve kapatmaya yarayan ürünler arasında menteşeler vardır. Menteşenin montajı içim 3.5x18 mm lik sunta vidası kullanmamız gerekmektedir. Kullanılacak olan kapağın açısına göre ..
2,95 ₺
Vergiler Hariç:2,50 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..