Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Mobilya Kulpları & Askılar

Mobilya Kulpları & Askılar
Mobilya kulpları askılar, ürünlerimiz son derece kaliteli olarak imal edilmektedir. Ürünlerimiz son derece profesyonel olan imalat firmaları tarafından imal edilmektedir. Ürünlerimiz her tür mobilya ile uyum sağlayabilmektedir. Bu saye de tek yapmanız gereken sadece geniş ürün yelpazemiz den mobilyaya uyum sağlayan mobilya kulpunu seçmektir. Askı modelleri, ayrıca mobilya kulpun yanın da askılar da son derece şık tasarımları ile ev ve iş yerlerinize muhteşem bir şekil de uyum sağlayarak harika bir şekil de şık bir görünüm katacaktır. Bütün ürünlerin imalat işlemin de son teknoloji makineler kullanılmaktadır.


Mobilya kulpları, son derce kaliteli olarak üretilen ürünlerimiz oldukça uygun olan fiyatları ile sitemiz de siz değerli müşteri ve kullanıcılarımızı beklemektedir. Profesyonel imalat firmaları tarafından imal edilmekte olan ürünlerimiz son derece kaliteli olarak imal edilmektedir. Askı, bu sebepten ötürü de ürünlerimiz çizilmeye ve darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Ürünlerimizin montaj işlemi son derece rahat olup sökülme işlemi de gayet basittir. Gerekli aletlerin yardımı ile montaj işlemi en üst düzey de gerçekleşmektedir. Kulp modelleri, ürünlerin montaj işlemi sırasın da tornavida ya da şarjlı matkap kullanmanız yeterli olacaktır. Ürünlerin temizliği son derece rahat olup kesinlikle kimyasal kullanılmaması gerekmektedir. Kimyasal kullanıldığı taktir de ürünlerin metal kısmın da bulunan kaplamalar zarar göreceği için kimyasal (asit, çamaşır suyu gibi) kullanılmaması gerekmektedir. Dolap Kulpları, Aksi taktir de ürünlerin kaplaması üzerin de kabarmalar, aşınmalar, soyulmalar gibi istenmeyen bir çok kötü görüntü açığa çıkacaktır. Ürünlerin kaplaması zarar görmemesi için temizliğin de kimyasal kullanılmaması gerekmektedir. Nemli bir bez kullanmak yeterli olacaktır. 
Gösterilen: 1 ile 1 arası, toplam: 1 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..