Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Samet Star Menteşe Deve

Samet Star Menteşe Deve
Samet Star Menteşe Deve
4,30 ₺
Vergiler Hariç: 4,30 ₺
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: samet7

Samet Star Deve Menteşe

Samet Star Deve Menteşe Rahat bir şekilde mobilya kapaklarını açmaya ve kapatmaya yarayan ürünler arasında menteşeler vardır. Menteşenin montajı içim 3.5x18 mm lik sunta vidası kullanmamız gerekmektedir. Kullanılacak olan kapağın açısına göre farklılık göstermektedir. Frenli ve frensiz olmak üzere 2 çeşittir. Kapaklarda oluşabilecek gönye sorununu menteşenin üstündeki ayar vidasından kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Samet Star Deve Menteşe Teknik Özelikleri:


Marka:Samet
Kaplama:Nikel
Açılma Açısı:110 Derece
Çanak Çapı:35 MM
Çanak Derinliği:11.20 MM
Menteşe Gövdesi:Çelik
Menteşe Çanağı:Çelik

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi

Unlimited Blocks, Tabs or Accordions with any HTML content can be assigned to any individual product or to certain groups of products, like entire categories, brands, products with specific options, attributes, price range, etc. You can indicate any criteria via the advanced product assignment mechanism and only those products matching your criteria will display the modules.

Also, any module can be selectively activated per device (desktop/tablet/phone), customer login status and other criteria. Imagine the possibilities. 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..