Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Köpük Temizleyiciler

Köpük Temizleyiciler
Marka: Apel Model: Apel24
Apel Mitre Apel Hıgh Gloss Parlak Yüzey TemizleyiciMITREAPEL High Gloss Yüzey Parlatici, evinizde ofisinizde parlak yüzey kaplamalı mobilyalarınızı yüzeylere zarar vermeden temizler. Ferah kokusuyla da odanızın havasını tazeler. Pratik ve ekonomiktir. Mutfak dolaplarınızın, beyaz eşyalarınızın par..
17,80 ₺
Vergiler Hariç:17,80 ₺
Marka: Apel Model: Apel51
 APEL PU Köpük Temizleyici, uygulama sahasında istenmeyen yerlerdeki  kürleşmemiş,APEL PU Köpük artıklarını temizlemede kullanılır. Köpüğün üzerine doğrudan püskürtülür ve kuru bir bez yardımı ile ovarak lekeler çıkartılır. ÖZELLİKLERİ Pratiktir  Kullanıma hazırdır.&nbs..
31,78 ₺
Vergiler Hariç:31,78 ₺
Marka: Madwolf Model: madwolf0012
MAD WOLF KÖPÜK TEMİZLİYİCİSİMadwolf köpük temizleyicisi, Uygulamadan hemen sonra, kurumamış pu köpüğü ve köpük tabancasını temizler. Yüzeylere, elbiselere, kapı ve pencere kasalarına bulaşan PU köpüğü temizler ve uygulama tabancasının içerisinde PU köpüğün kurumasını engeller.PU köpük tabancasını te..
45,50 ₺
Vergiler Hariç:45,50 ₺
Marka: Madwolf Model: madlof0018
PAS SÖKÜCÜ:Endüstriyel, ev ve hobi amaçlı kullanılan temizleme, yağlama, pas sökücü, nem itici özelliklerini bir aradabulunduran problem çözücü aerosol bir spreydir.• Üstün derecede nüfuz etme özelliğine sahiptir.• Paslanmış, korozyonlaşmış, somun cıvata gibi metal parçaları gevşetir.• Sıkışmış kapı..
31,00 ₺
Vergiler Hariç:31,00 ₺
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..