Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Mastik Çeşitleri

Mastik Çeşitleri
Marka: Apel Model: Apel46
Apel Pf 350 Poliüretan Köpük Emniyet Valfli 750 mlBETA Kimya A.Ş. tarafından geliştirilen APEL Poliüretan Montaj Köpüğü, tek komponentli yapısıyla ortamdaki nem ile çok hızlı kürleşen bir dolgu ve yapıştırma malzemesidir. BETA Kimya A.Ş. tarafından tasarlanan bu ürün kürleşme sırasında genleşerek &n..
72,32 ₺
Vergiler Hariç:72,32 ₺
Marka: Apel Model: Apel45
Apel PF371 Profesyonel Kapı ve Pencere Köpüğü, tabanca ile uygulanabilen, tek bileşenli ortamdaki nem ile kürleşen, düşük genleşme katsayısına sahip bir dolgu ve montaj köpüğüdür. Kapı ve pencere doğramalarının montajı için özel olarak formüle edilmiştir. Daha düşük genleşme özelliğiyle gerekli..
93,80 ₺
Vergiler Hariç:93,80 ₺
Marka: Ceresit Model: ceresit02
Ceresit CS 111 Mastik Beyaz 280ML.Akrilik dispersiyonUYGULAMA ALANLARIİnşaatlarda prefabrik yapı elemanları arasındaki genleşme fugalarında, iç ve dış cephelerdeki her türlü derz ve çatlakların örtülmesinde, ahşap, demir ve alüminyum doğramaların montajında, her türlü doğramanın sıva, denizlik ve di..
22,00 ₺
Vergiler Hariç:22,00 ₺
Marka: Ceresit Model: ceresit01
ÜRÜN ÖZELLİKLERİSuya dayanıklıElastikDolguya uygunHijyenikTANIMICeresit CS 125 geniş kullanım alanına sahip, tek komponentli, kullanıma hazır silikon mastiktir.UYGULAMA ALANLARIİç ve dış kullanımlar için uygundur. Kapı-pencere (araç, metal, PVC vb.) aralıklarında dolgu, yalıtım ve yapış- tırma amaçl..
32,60 ₺
Vergiler Hariç:32,60 ₺
Marka: Apel Model: Apel43
Mercury Silikonize Akrilik Mastik ( Beyaz)Solvent ihtiva etmeyen , tek bileşenli , silikon katkılı inşaat malzemelerinin birleşim yerlerinde çatlaklarda ve boşluklarda genel amaçlı kullanılan akrilik esaslı bir dolgu ve yalıtım malzemesidir...
13,87 ₺
Vergiler Hariç:13,87 ₺
Marka: Apel Model: Apel42
Mercury Silikonize Akrilik Mastik ( Krem)Solvent ihtiva etmeyen , tek bileşenli , silikon katkılı inşaat malzemelerinin birleşim yerlerinde çatlaklarda ve boşluklarda genel amaçlı kullanılan akrilik esaslı bir dolgu ve yalıtım malzemesidir...
12,78 ₺
Vergiler Hariç:12,78 ₺
Marka: Sista Model: sista04
Ürün Özellikleri- Her türlü akvaryum imalatında güvenle kullanılan polisiloksan (asetoksi sistem) silikondur.- Balıklar için zararsızdır- Yüksek mukavemetlidir- Tek komponentlidir- UV ışınlarına dayanıklıdır- Süper elastiktir- SolventsizdirTEKNİK ÖZELLİKLERYoğunluk : 1,02g/mlÇalışma sıcaklığı : 4°C ..
78,00 ₺
Vergiler Hariç:78,00 ₺
Marka: Sista Model: sista05
Sista Ayna Silikonu 310 ml ŞeffafSista Ayna SilikonuAyna Silikonu Ayna yapıştırmada, PVC doğrama montajında, yüksek yapılardaki esnek dolgu aralarında, plastik, metal, ahşap doğramalara cam yerleştirilmesinde, kapı ve pencerelerin bağlantı dolgularında, metal profil ve elemanlarının kenar sızdı..
115,20 ₺
Vergiler Hariç:115,20 ₺
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 19 (2 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..