Menu
Your Cart

3 İŞ GÜNÜNDE TÜM SİPARİŞLERİNİZ ADRESİNİZE TESLİM EDİLMEKTEDİR.

Mermer Yapıştırıcı

Mermer Yapıştırıcı
Marka: Pattex Model: Pattex013
Pattex Mermer Tas Yapıştırıcı 1200+35 gr SertleştiriciMermer & Taş YapıştırıcıTANIMI- Polyester esaslı, 2 komponentli, universal, mermer, granit, doğal taş yapıştırıcısıUYGULAMA ALANLARI- Her türlü mermer, taş, granit, karo ve fayans gibi malzemelerin yapıştırılmasında, delik ve çatlakların onar..
38,90 ₺
Vergiler Hariç:38,90 ₺
Marka: Pattex Model: Pattex11
Pattex Mermer Tas Yapistirici 250+7 gr SertlestiriciMermer & Taş YapıştırıcıTANIMI- Polyester esaslı, 2 komponentli, universal, mermer, granit, doğal taş yapıştırıcısıUYGULAMA ALANLARI- Her türlü mermer, taş, granit, karo ve fayans gibi malzemelerin yapıştırılmasında, delik ve çatlakların onarım..
17,90 ₺
Vergiler Hariç:17,90 ₺
Marka: Pattex Model: Pattex12
Pattex Mermer Tas Yapıştırıcı 800+25 gr SertleştiriciMermer & Taş YapıştırıcıTANIMI- Polyester esaslı, 2 komponentli, universal, mermer, granit, doğal taş yapıştırıcısıUYGULAMA ALANLARI- Her türlü mermer, taş, granit, karo ve fayans gibi malzemelerin yapıştırılmasında, delik ve çatlakların onarı..
31,90 ₺
Vergiler Hariç:31,90 ₺
Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)
Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini artırmak için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası..